dewalt_dstsx18se
DEWALT DSTSX18SE nieten 5.6-18 inox/rvs 5m (5000 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • [DSTSX] Nieten 5.6-18 Inox/RVS 5m
  • Lengte: 18 mm
  • Rugbreedte niet: 5,6 mm
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951452
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DSTSX18SE
Lengte
18 mm
Rugbreedte niet
5,6 mm
Kroonbreedte
5,6 mm
Te gebruiken met
Hoek
0,0 °
Lengte
18,0 mm